Zdobądź prestiżowy certyfikat CIM!

Pragniesz rozwoju i wartościowych kwalifikacji? Chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy? Dzięki programowi szkoleniowemu na licencji The Chartered Institute of Marketing zdobędziesz zupełnie nowe kompetencje, wzbogacisz swoje CV i dołączysz do biznesowej elity! 

Szkolenia z prestiżową certyfikacją światowej organizacji marketingowej CIM. Skorzystaj z programu Diploma in Professional Marketing i wyróżnij się na rynku pracy! 

https://questus.pl/cim/rekrutacja-3/

 

View the embedded image gallery online at:
http://welearning.edu.pl/aktualnosci#sigProGalleriac9830ad78b

 

10-lecie coachingu w WSE! 10% zniżki w czesnym! 10 dni na decyzję!

Dostaliśmy prezent na 10-lecie coachingu w WSE: pozytywną weryfikację International Coach Federation i Certyfikat of Approval ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) dla program Coach - partner w rozwoju!

W związku z tym mamy dla Was prezent: Dla wszystkich kandydatów, którzy zapiszą się na studia podyplomowe: Coach i trener – partner w rozwoju w ciągu 10 dni oferujemy 10% zniżki w czesnym! 

View the embedded image gallery online at:
http://welearning.edu.pl/aktualnosci#sigProGalleria685d73b77c

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na rok akademicki 2016/2017

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe do WSE!


Nasza oferta w tym zakresie rozwija się niezwykle dynamicznie. Dobrze rozumiemy wymagania rynku pracy, rozmawiamy z pracodawcami, obserwujemy zmieniające się w obszarze zatrudnienia trendy. Staramy się, by nasza oferta była odpowiedzią na nie.
Podstawą przyjęcia na studia podyplomowe jest złożenie dokumentów rekrutacyjnych oraz wniesienie wymaganych opłat. Słuchaczom oferujemy zniżki oraz bonusy w postaci kursów językowych dla początkujących z języka włoskiego i hiszpańskiego, a także szkolenia.
Sprawdź tegoroczną ofertę: www.podyplomowe.wse.krakow.pl.

View the embedded image gallery online at:
http://welearning.edu.pl/aktualnosci#sigProGalleria334bcec825

Indywidualne sesje coachingowe w WSE

Wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym zapraszamy do udziału w indywidualnych sesjach coachingowych w Wyższej Szkole Europejskiej.

Szczegółowy opis oferty znajduje się na stronie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/szkolenia/sesje-coachingowe

W razie jakichklowiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.