Konkurs Mistrzostwa WeLearningu - START

Wszystkich pracowników oraz studentów polskich uczelni serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy materiał dydaktyczny „Mistrzostwa WeLearningu”.
Nagradzamy pracę nad autorskim materiałem; forma i temat są dowolne.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: 4 tablety i 2 dyski przenośne.

Co należy zrobić?
1. Dokonać rejestracji na portalu welearning.edu.pl – to tutaj materiały będą zamieszczane i oceniane.
2. Zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym w załączniku.
3. Skorzystać z videoinstrukcji, które w prosty sposób opisują zasady tworzenia i edycji materiałów dydaktycznych.
4. Zgłosić materiał do publikacji, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiada zespół projektu WeLearning.

Termin składania prac i I etapu konkursu został przedłużony do 7 sierpnia 2015 r.

Spotkania upowszechniające - czerwiec i lipiec 2015

Już powoli zbliża się sezon urlopowy jednak zespół projektu WeLearning nie odpoczywa :)

W czerwcu realizujemy spotkania upowszechniające w następujacych terminach:

12 - 13 czerwca 2015 r. - Rzeszów (Szkoła Eureka, ul. Okulickiego 20)

16 i 24 czerwca 2015 r. - Zamość (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, ul. Sienkiewicza 22 a)

17 czerwca 2015 r. - Kraków (Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, ul. Westerplatte 11)

18 - 19 czerwca 2015 r. - Rzeszów (Szkoła Eureka, ul. Okulickiego 20)

24 - 25 czerwca 2015 r. - Kraków (ul. Dajwór 3)

26 - 27 czerwca 2015 r. - Rzeszów (Szkoła Eureka, ul. Okulickiego 20)

10 - 13 lipca 2015 r. - Kraków (WSE, ul. św. Filipa 25, Kraków)

Zapraszamy szczególnie pracowników uczelni i jednostek naukowo-edukacyjnych.

Kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

W załączniku znajduje się formularz zgłoszeniowy, wszystkich chętnych prosimy o przesłanie formularzy na adres Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, ul. św. Filipa 25, 31-150 Kraków

Spotkania upowszechniające w maju

W ramach działań uposzechniajacych projekt WeLearning partneruje ciekawym wydarzeniom:

1. Ogólnopolski Zlot IT w Edukacji (15-16 maja 2015 r. Ciechocinek)

2. Konferencja Internet ASAP (21 maja 2015 r., Kraków)

3. III Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły (28 maja 2015 r., Warszawa)

4. III Edycja Marketing Progress (28-29 maja 2015 r., Wrocław)

5. V Konferencja Regionalna: Nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające naukę i edukację

(28-29 maja 2015 r., Gdynia)