Najnowsze wpisy

Dodane przez w w bez kategorii

Minął już prawie rok odkąd pisałam o zgłoszeniu się drużyny WSE do Kraków Business Run 2013. 15 września 2013 nasza drużyna przebiegła całą sztafetę tylko z lekką zadyszką;) Od razu wiedzieliśmy, że w przyszłym roku również wystartujemy. Pozytywna energia i szczytny cel tym bardziej nas zmotywowały.
Wczoraj zgłosiliśmy nasz zespół do tegorocznego biegu (14 września). Zostało nam zacząć treningi i przygotowania. Zachęcamy do wspierania zarówno całej akcji jak i samej drużyny WSE!!

A relację z poprzedniego roku można znaleźć tutaj :) 

http://www.wse.krakow.pl/pl/CENTRUM_ROZWOJU_STRATEGICZNEGO/aktualnosci/art,3528,WSE_w_Krakow_Business_Run.html

 

Przeczytano: 964

Dodane przez w w bez kategorii

Jestem fanem nowych technologii, ale jeszcze bardziej fajnych, chwytnych i miodnych pomysłów. Z poczatku nie za bardzo orientowałem się czym jest - we learning. Jednak po zapoznaniu się z platforma, elementami grywalizacji (nawet nie znajac bardzo dobrze tego rozwiazania) pomyslałem WOW. Zaje-fajne. W Polsce raczej tego jeszcze nikt nie robił by ludki dzieliły się wiedza i dzięki temu miały więcej dostępu do wiedzy/danych do innych.

Coś jak chomik dla treści edukacyjny + możliwość ich tworzenia i udostępniania. Istotnie GENIALNE. I to jakby inkubator tego modelu. Mam nadzieję. Kciuki zaciskami. 

Liczę oczywiście że uda sie poprawić parę rzeczy np. wpisywanie "a z ogonkiem" zaznacza cały tekst - więc nie znajdziecie u mnie żadnego "oł". Wybaczcie :)

Miłego wieczoru

Przeczytano: 1028

Dodane przez w w we learning

Wczesnym rankiem, wstałem pocichutku by rodziny nie zbudzić, zaparzyłem kawę i po przypomnieniu sobie o WeLearning, że zapisałem się jakiś czas temu postanowiłem wrócić i sprawdzić jak to działa. Niestety kawa wystygła i dopiero tera - po dwudziestu minutach nareszcie wiem gdzie jest dodawanie nowych wpisów :-)

Może jutro będzie lepiej :-)

Dzień dobry wszystkim.

Przeczytano: 1229

Dodane przez w w bez kategorii

Kraków Business Run wystartuje już po raz drugi 15 września 2013 w Krakowie. 400 5-cio osobowych drużyn stanie na starcie, by przebiec 19 km w szczytnym celu. W tym roku zbierane są pieniądze na protezy nóg dla Agnieszki Harasim

Agnieszka jest bardzo aktywną osobą – lubi sport, gra w koszykówkę na wózku, posiada patent żeglarski. Jest młoda, energiczna i nie lubi nudy. Jednak jej stare, ciężkie protezy są już zupełnie zużyte i za małe. Wózek inwalidzki jest raczej więzieniem niż pomocą i każde wyjście z domu jest dla niej dużym problemem. Agnieszka nie lubi się poddawać i wierzy, że może być inspiracją dla osób w podobnej sytuacji. Chce im udowodnić, że kalectwo nie przekreśla reszty życia. (źródło: krakowbusinessrun.pl)

Wyższa Szkoła Europejska również postanowiła dołaczyć się do tej świetnej akcji! Już we wrześniu nasza drużyna weźmie udział w biegu. Jesteśmy amatorami w tej dziedzinie, więc oczekujemy przede wszystkim dobrej zabawy.

Akcję (i nasza drużynę) można wspomóc - http://krakowbusinessrun.pl/pl/team/247

Przeczytano: 1441

Dodane przez w w bez kategorii

Większość przybywających na Kubę odwiedza albo Hawanę, albo Varadero, które - mimo że oddalone od siebie jedynie o 140 km - są źródłem skrajnie różnych doświadczeń: z jednej strony wakacyjny kurort wybudowany właściwie tylko po to, by wyciągać pieniądze od turystów, złożony z luksusowych hoteli, restauracji oraz złotych plaż, gdzie trudno spotkać Kubańczyków, z drugiej intrygująca, naznaczona długą historią stolica - chociaż zaniedbana, nie sposób nie zauważyć, że nigdzie indziej w Ameryce Łacińskiej nie ma podobnego miejsca.

Przeczytano: 1219